Werken als

Coördinator Export & Facturatie

HBO
Medior
Bleiswijk
40 uur
Solliciteer direct
Wij werken samen met grote retailklanten zoals Jumbo, Praxis, OBI, B&Q, Castorama, Blue Diamond en Oh’Green.
We werken elke dag aan vernieuwing in een markt in beweging.
We zijn trots op onze erkenningen als Beste Werkgever en World-class Workplace.

Zorg jij dat onze exportdocumentatie altijd klopt?

Als Coördinator Export & Facturatie ben jij de gatekeeper van onze internationale zendingen. Jij zorgt dat alle goederen die Royal Lemkes levert aan onze internationale klanten voorzien zijn van de juiste documenten en formaliteiten. Je bewaakt de kwaliteit, coördineert het werkproces en bent het aanspreekpunt voor collega’s, management en externe instanties.

Jouw rol als Coördinator Export & Facturatie
In deze functie ben je verantwoordelijk voor het organiseren, plannen en coördineren van alle export- en douanegerelateerde werkzaamheden. Je verdeelt taken binnen het team, bewaakt de voortgang en ondersteunt collega’s bij complexe documentatievragen. Je zorgt dat zendingen correct en tijdig worden aangemeld bij de juiste instanties en bent het aanspreekpunt voor export- en douaneprocessen.

Wat je onder andere gaat doen:

  • Coördineren en uitvoeren van export- en douanegerelateerde werkzaamheden.
  • Verdelen van taken binnen het team en zelf meewerken waar nodig.
  • Bewaken van kwaliteit en voortgang van exportdocumentatie en facturatie.
  • Ondersteunen bij complexe documentatievragen.
  • Signaleren van knelpunten en doen van voorstellen voor procesverbeteringen.
  • Afstemmen met interne afdelingen (waaronder Finance) en externe instanties.

Jij brengt mee

Je bent kwaliteitsgericht, analytisch en werkt nauwkeurig en gestructureerd. Je hebt ervaring met export en douane, bent communicatief sterk en neemt verantwoordelijkheid. Je blijft rustig onder tijdsdruk en werkt prettig samen.

Wat wij belangrijk vinden:

  • HBO werk- en denkniveau, minimaal 5 jaar relevante werkervaring.
  • Ervaring met exportdocumentatie, douaneformaliteiten en facturatie in de sierteelt of een vergelijkbare sector.
  • Sterk in plannen, organiseren en voortgangsbewaking.
  • Goede communicatieve vaardigheden.
  • Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal.

Groei jij met ons mee?

Bij Royal Lemkes geloven we dat mensen het verschil maken. Vanuit jouw rol als Coördinator Logistieke Middelen draag je actief bij aan meer overzicht, grip en betrouwbaarheid in de logistieke keten. Door de verdere uitbreiding en professionalisering van de afdeling Transport & Export zijn op dit moment meerdere nieuwe functies gecreëerd die elkaar versterken en aanvullen. Samen werken deze rollen aan een toekomstbestendige inrichting van onze logistieke processen. Naast deze functie staan ook de volgende vacatures open:

Deze functies vormen samen de volgende stap in de ontwikkeling van Transport & Export binnen Royal Lemkes.

Wat jij van ons mag verwachten

  • Salaris tot maximaal € 4.658 per maand*, afhankelijk van je ervaring en exclusief toeslagen.
  • Reiskostenvergoeding (€ 0,23 per km).
  • 26 vakantiedagen* met de mogelijkheid om bij te kopen.
  • 8,25% vakantiegeld + 1% eindejaarsuitkering.
  • Goede pensioenregeling.
  • Opleidingen via Plantify Academy en onbeperkt toegang tot online trainingen (GoodHabitz).
  • Elke donderdag Leuk voor Thuis: keuze uit planten die een tweede kans verdienen.
  • Versbereid lunchbuffet tegen een kleine vergoeding.
  • Borrels en sportactiviteiten via Plantify Activities.

*op basis van 40 uur.

Klaar om te groeien?

Wil je meer weten over deze functie en/of heb je vragen over het sollicitatieproces? Neem dan contact op met Satya Engel, corporate recruiter, via werkenbij@royallemkes.nl of bel 010 524 38 00.

Meteen solliciteren? Klik dan op de solliciteerknop!

Let op: je kunt reageren tot en met woensdag 27 mei 2026. Uiterlijk in de week van 1 juni 2026 hoor je van ons.

We werven voor deze vacature zonder inzet van externe bureaus. Contact hierover door externe bureaus wordt niet op prijs gesteld.